مشاور املاک و امور اقامتی ترکیه
مشاور املاک و امور اقامتی ترکیه

خرید خانه و ملکیت در ترکیه

خرید خانه و ملکیت در ترکیه برای خارجیان کاملا قانونی بوده و خارجیان به شمول افغانها میتوانند خانه و ملکیت خریداری نمایند و قباله شرعی یا سند رسمی را مستقل به نام خودشان اخذ نمایند. بعد از دریافت قباله ملکیت میتوانند از روی آن اقامت یک ساله ترکیه را دریافت نمایند که این اقامت همه ساله قابل تمدید میباشد.

 

حدود 2 سال بیشتر میشود که قانون فروش ملکیت به خارجی ها از طرف دولت ترکیه به اجرا آورده شد است و عملاً خارجی ها میتوانند بنام خود خانه بخرند و سند ملکیت (قباله) رسمی/شرعی به نام خود شان ثبت نمایند. این قباله مانند ممالک عربی برای 99 سال یا وقت مشخص نبوده بلکه تا زمان نامحدود و تا آنکه آنرا صاحب ملک دوباره نفروخته است در ملکیت شخص باقی مانده و حتی شامل قوانین میراث نیز میشود. همراه با آن برای شخص صاحب ملکیت اقامت یک ساله قابل تمدید داده میشود. اقامت مذکور در ختم هر سال قابل تمدید بوده و بدون نیاز از خارج شدن از ترکیه در داخل ترکیه قابل تمدید میشود. تا زمانیکه خانه در ملکیت شخص است اقامت مذکور نیز قابل تمدید میباشد. همراه با صاحب خانه، خانم شخص و فرزندان زیر 18 سال نیز حق اخذ اقامت را میداشته باشند. دیگر اعضای فامیل همچون والدین، برادر، خواهر و غیره شامل این اقامت نبوده ولی برای آنها ما راه های حل اقامتی دیگری داریم که بعداً میشود به اطلاع شما برسانیم.

 

حذف قانون متقابليت/حق قانونی خرید ملکیت برای افغانها: ـ

بر اساس نتايج همه پرسي كه براي تغیر دادن قانون اساسي تركيه در 12 سپتامبر 2010  انجام شد ( سي سال پس از آخرين كودتاهاي نظامي ) اين اختيار به مجلس و دولت تركيه داده شد تا با بررسي مجدد مفاد قانون اساسي تغييرات مورد نظر خود را كه در جهت حفظ منافع ملي و جذب سرمايه گذاري و غیره  مي باشد اعمال نمايند . يكسال بعد  در اولين مرحله از طرح اصلاح قانون اساسي ، قانون متقابليت جهت حذف به مجلس تركيه ارائه گرديد و با حذف اين قانون كه با هدف جذب سرمايه هاي خارجي به تركيه انجام شد ، كساني كه داراي هر نوع پاسپورت و از هركشوري باشد، قادر شدند تا  سند مالكيت بگيرد و خوشبختانه اين امتياز شامل  اتباع افغانستان نيز ميگردد.  یعنی بعد از پاس شدن این قانون توسط مجلس و دولت ترکیه، افغانها قانوناً حق خرید ملکیت بنام خودشان را دریافت کردند که از طریق آن اخذ اقامت این  نیز میسر است. 

اكنون با تغيير سياست دولت تركيه در جذب سرمايه هاي خارجي، نه تنها امكان انتقال سند به اشخاص حقيقي افغانی ميسر گرديد بلكه سياستهاي تشويقي ديگري نيز براي خريداران خارجي خانه در تركيه همچون اعطای اقامت از روی خرید ملکیت نیز تعيين گرديده است. 

 

مسلما بازار املاک ترکیه  نیاز به یک  مجموعه از متخصصین در امور فنی و حقوقی دارد تا با بررسی مدارک و مستندات املاک، کیفیت فنی ساختمان، سوابق سازنده یا فروشنده و پیشبینی مشکلات احتمالی و همچنین شرایط خریدار، بهترین گزینه را در اختیار خریدار قرار دهد و در کنار ایشان کل مراحل خرید را طی نماید. این نیاز برای خریداران با تابعیت کشور بیگانه دو چندان میشود زیرا مراحل متعدد بیشتری در امر خرید وجود دارد که مختص خریداران خارجی میباشد.

قرارداد خریدار با فروشنده یا شرکت سازنده مهمترین مرحله خرید است زیرا این قرارداد تا مرحله دریافت قباله که در واحدهای آماده حداکثر سه ماه و در واحدهای پیش فروش تا ۲ سال طول میکشد معتبر ترین سند خرید است که  حتی  شامل قوانین ارث و میراث کشور ترکیه می شود.  با توجه به شفافیت قوانین کیفری و حقوقی ترکیه، عمده مشکلات پیش آمده برای خریداران املاک ترکیه، نه از بابت عدم تمکین فروشنده از تعهدات،  بلکه از گنگ بودن تعهدات در قرارداد است.  تخصص ما در این مرحله بیشترین تمایز را با بنگاههای املاک ترکیه دارد. ما کوشش خواهیم نمود تا معامله خرید خانه را با حفظ منافع خریدار تهیه کنیم و در تمام مراحل از منافع خریدار و سرمایه گذار دفاع نماییم.

 

بزرگترین خدمت ما، هدایت خریداران املاک ترکیه به یک مسیر امن و مطمئن و پشتیبانی آنها در طی این مسیر میباشد.

 

برای ما فرق نمیکند که خانه را از ما بخرید یا از کسی دیگر. در صورت نیاز و در خواست شما، ما در مقابل کمیشن کاری مشخص در طی مراحل قباله خانه (چه از ما خریده شود یا از کسی دیگر)، حفظ منافع شما در قرار داد با فروشنده، طی مراحل اقامت شخص از روی قباله و سایر مراحل را با شما همکاری میکنیم. 

 

ما نگرانیهای خریداران خانه را درک میکنیم و با مشکلات احتمالی که در آینده گریبانگیر ایشان خواهد شد آشنا هستیم و کلیه تمهیدات حقوقی را در تنظیم مفاد قرارداد، فروش و دریافت تضمین در برابر مبالغ پرداختی بکار خواهیم بست و تا زمان دریافت قباله، شما پشتیبانی ما را خواهید داشت.

 

بازار املاک ترکیه بسیار گسترده و متنوع بوده و این حق خریدار است تا از منابع مختلف به دنبال خرید خانه مورد پسند خود باشد.

خدمات مشاوره ما، مشروط به خرید از ما نمیباشد. یعنی اگر از طریق سایر همکاران موفق به یافتن خانه مورد نظر خود شدید ما بعنوان نماینده خریدار در زمان امضای قرارداد و پرداخت مبالغ خرید در کنار شما خواهیم بود.

پس از دریافت قباله نیز، ما شما را در تهیه فرنیچر منزل، دکوراسیون داخلی، دریافت اقامت، فروش مجدد، اجاره ملک و … همراهی خواهیم کرد و خدمات پس از فروش،  بدون هیچ محدودیت زمانی به خریداران خانه  عرضه خواهد شد.

 

مراحل خرید خانه در ترکیه

*   اولین اقدام شما اخذ ویزه است تا سفر شما به ترکیه را جهت دیدن خانه های مختلف فراهم نماید. برای انی منظور با ما به تماس شوید و ما شما را در اخذ ویزه همکاری میکنیم

*   شما با نرم افزارهای ارتباطی viber  , wechat  ,  whatsup  ,  skype  میتوانید با ما مستقیم در ترکیه تماس گرفته و بصورت رایگان سئولات خود را مطرح و هماهنگیهای لازم را  انجام  دهید. شماره های ارتباطی ما را از بخش تماس ها در این وبسایت به دست آورید. همچنان با نمایندگی ما در کابل و یا مزارشریف نیز میتوانید تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را آنها نیز برای شما اجرا خواهند نمود

*   بهتر است حداقل یک هفته قبل از عزیمت، ما را از تاریخ مسافرت،  زمان حضورتان در شهر و آدرس و مشخصات محل اقامتتان و سایر اطلاعات سفرتان که از شما سئوال خواهد شد، مطلع نمائید .

*   قدم اول شما در ترکیه، حضورتان در دفتر شرکت با هماهنگی و تعیین وقت قبلی می باشد . آدرس دفتر شرکت در بخش تماس ها ذکر شده است . در مورد انتخاب مناسبترین مسیر به دفتر از محل اقامتتان با کادر دری زبان ما هماهنگ خواهید شد و در صورت نیاز پرسنل ما بدنبال شما می آیند . شما یک جلسه یک ساعته با کارشناس و مشاور املاک شرکت در دفتر این شرکت خواهید داشت و ایشان پس از دریافت اطلاعاتی نظیر گزینه انتخابی شما، هدف از خرید ، سلیقه های شخصی شما، زمانبندی پرداخت مبلغ خرید و …  راهنمائیها و اطلاعات ضروری در امر خرید را با شما مطرح خواهند کرد . ( این اطلاعات نقش بزرگی در تصمیمات شما خواهد داشت )

*  باتفاق نماینده شرکت از پروژه مورد نظر یا خانه دست دوم مطابق شرایط شما بازدید خواهید نمود ( این بازدید ممکن است شامل چند پروژه نیز بشود ).

*  مرحله بعدی رزرواسیون واحد مورد پسند است که معمولا با پرداخت حدود 2000 دالر  بیعانه ( این مبلغ در هر پروژه متفاوت است ) انجام میشود .

 *  بعد از انتخاب خانه جدیدتان، شما یک قرار داد جدید با شرکت سازنده  امضا می کنید. این قرار داد  به صورت قانونی بسته  میشود و هر دو طرف قرارداد می توانند اقدام به اقامه دعوی بر اساس قوانین حقوقی ترکیه  نمایند.  از تاریخ امضا ، این خانه مشمول قوانین میراث در ترکیه شده و خانه حتی بدون اخذ قباله مالکیت رسمی، به وراث مالک منتقل می شود. ( در صورت دست دوم بودن ملک، قرارداد در دفتر  شرکت ما و با امضای قولنامه رسمی و اخذ تضمینات رسمی از فروشنده در قبال دریافت مبلغ بیعانه انجام میشود ) .

 *   تیم ما شما را به اداره مالیات برده و شما یک کد ثبت مالیاتی دریافت می کنید که برای سند مالکیت / قباله و حساب بانکی (چنانچه شما مایل به افتتاح آن باشید) لازم است.

 *  ما همچنین با شما به یک مشاور قانونی مراجعه خواهیم کرد که کپی پاسپورت شما را ترجمه خواهد کرد و سپس به یک دفتراسناد رسمی برای تایید ترجمه خواهیم رفت.

  *  شرکت سازنده  به عنوان فروشنده ،در دفتر ثبت املاک در (مرکز ناحیه) درخواست سند مالکیت خواهد کرد. زمانی که ما تاییدیه درخواست را گرفتیم به شما اطلاع داده و شما قباله تانرا دریافت مینمایید. در بعضی از پروژه ها که قبلا در آنها برای خارجیان فروش صورت گرفته است ما تمام مراحل را شروع از خرید الی دریافت قباله در یک روز انجام داده میتوانید. یعنی بعد از حاظر شدن پول شما برای پرداخت در طول یک روز کاری از صبح آنروز الی دیگر آنروز میتوانیم قباله رسمی را به نام خودتان دریافت نماییم. در صورت که در پروژه های که قبلا برای خارجی ها فروش نشده باشد این مدت یک مقدار طول خواهد کشید.

*  تبریک ، شما مالک قانونی خانه هستید و می توانید آن را به کرایه داده و یا مجددا بفروشید .

 •  
 • نکات مهم در خرید ملک

*  شما باید یک تا دو روز ( بسته به شهری که از آنجا خرید می کنید ) برای مراجعه اداره مالیات ، بانک ، ترجمه و دفتر اسناد رسمی در نظر بگیرید و اگر برای امضای سند ملک به ترکیه می آیید حداقل یک روز برای تکمیل مراحل اداری و یک روز برای درخواست اشتراک آب و برق اختصاص دهید.

 *  شما به پاسپورت خود و شش عکس اندازه پاسپورت لازم دارید. ( امکان ترجمه و تصدیق پاسپورت در افغانستان نیز وجود دارد )

*  تیم خدمات بعد از فروش همیشه کنار شما خواهد بود و شما را در تمامی مراحل یاری خواهند کرد تا شما در ترکیه  احساس راحتی کرده و آرامش خیال داشته باشید.

 

خرید خانه و سرمایه گذاری در املاک ترکیه پر سود بوده است. مزایای مهم آن این است که قیمت ها بسیار مناسب است. مثلا شما با 68 هزار دالر میتوانید یک 3 اطاقه با مساحت 90 متر مربع را در استانبول بدست بیاورید در حالیکه با این قیمت حتی در کابل با در نظرداشت کیفیت ساختمانی نمیتوانید بدست بیاورید. بنا به قیمت های مناسب وضع بازار املاک ترکیه رونق گرفته است و قیمت ها روز به روز رو به رشد است که از این وضعیت میتوانید با خرید خانه سرمایه گذاری پر سود داشته باشید. زیرا با مقایسه قیمت املاک در دبی و دیگر شهر های تجاری فعلا قیمت ها در اینجا بسیار مناسب است و بلند رفتن قیمت ها در سالهای آینده پیش بینی شده است. در 2 سال اخیر املاک ترکیه حد اقل 40% افزایش در قیمت ها را داشته است. ـ

 

بسته خدمات ما بخش های ذیل را در بر میگیرد:
-    ارسال دعوتنامه و همکاری در اخذ ویزه
-    پذیرایی شما در میدان هوایی ترکیه و جابجایی شما در هوتل
-    نشان دادن خانه در پروژه های مختلف
-    تهیه قرارداد با فروشنده ها بعد از انتخاب خانه و مطمئن شدن از قرارداد با شرایط به نفع خریدار
-    گرفتن قباله رسمی به اسم خودتان
-    اخذ اقامت
 نمونه از تصاویر خانه و پروژه های مورد فروش و قیمت های شانرا در لینک ذیل  در وبسایت ما دیده میتوانید:ـ
www.afghanturk.info/houses

 

پرسش ها و سوالات تان در مورد خرید خانه در ترکیه و اخذ اقامت از این طریق را میتوانید در بخش کومنتس در پایین مطرح نمایید و ما به زودترین فرصت به سوالات تان جواب داده و همچنان برای تان ایمیل خواهیم کرد

Comments

Please enter the code
* Required fields
 • Abdul wahid (Wednesday, October 27 21 04:15 am EDT)

  از کابل :
  سلام من عبدالوحید هستم میخواهم از طریق خرید املاک در بدل 35 الی 40 هزار دالر درترکیه برای خودم واولاد هایم که زیر هجده سال سن دارند اقامه گزین شوم امید است مرا کمک نموده معلومات دهید

 • Alireza (Saturday, September 11 21 06:06 am EDT)

  سلام من میخواهم خانه بخرم تا چندهزار دلار میتوانم خانه بخرم و اقامت بگیرم

 • لطیف (Friday, August 20 21 07:29 pm EDT)

  سلام آیا با 50 هزار دلار میتوانم در ترکیه خانه. بخرم واقامت ترکیه ره بگریرم یاخیر

 • سید (Sunday, December 06 20 09:19 pm EST)

  سلام!
  از کانادا تماس گرفتم ستیزن کانادا هستم میخواهم در ترکیه خانه بخرم آیا به اقامه ترکیه نیاز دارم یانه

 • حمایت الله (Monday, May 11 20 06:08 pm EDT)

  لطفا در باره مالیات معلومات بدهید

 • حامد (Thursday, January 23 20 01:12 am EST)

  سلام برادر .
  امید صحت مند باشید حامد هستم از کابل .
  میشه در مورد اپارتمان برایم معلومات بدیهید

 • roghayenazari33@gmail.com (Saturday, January 18 20 03:18 am EST)

  باسلام وقت شمابخیر برای پدرومادروبرادرکه زیر سن نیستن میخواهیم خانه بخریم لطف کنی راهنمایی کنید که به چه صورت نتوانند برای برادروخواهرم اقامت بگیرن

 • DR MAXWELL..CH (Tuesday, December 10 19 05:10 am EST)

  آیا می خواهید کلیه بخرید یا می خواهید کلیه خود را بفروشید؟ آیا به دنبال تجزیه و تحلیل اقتصادی به دنبال فرصتی برای فروش کلیه خود برای پول هستید و نمی دانید چه باید بکنید ، سپس با ما تماس بگیرید و ما مبلغ خوبی را به شما داده ایم تا 500000 دلار برای کلیه شما. نام من دکتر MAXWELL من متخصص مغز و اعصاب در بیمارستان BILL ROTH HOSPITAL هستم. بیمارستان ما در جراحی کلیه تخصص دارد و ما همچنین با خریدن و پیوند کلیه ها با یک اهدا کننده مربوطه زندگی می کنیم. ما در هند ، ایالات متحده ، مالزی ، Singapore.Japan واقع شده ایم

  اگر علاقه مند به فروش یا خرید کلیه هستید ، دریغ نکنید
  برای تماس با ما از طریق و از طریق ایمیل.

  ایمیل: birothhociation@gmail.com
  شماره برنامه وات: +33751490980

  با احترام
  مدیر پزشکی
  DR MAXWELL/CH

 • رفیع (Wednesday, April 17 19 09:41 am EDT)

  سلام معلومات در مورد گرفتن ویزا و مدت زمان را که در بر میگیرد علاقمند دو اتاقه هستم ابتدا ویزا برای خودم و در آینده برای خانمم؟

 • مسعود سلطاني (Wednesday, January 16 19 05:49 am EST)

  سلام دوستان عزيز من يك اپرتمان سه اتاقه در منزل دوم وسوم ميخواهم البته ساختمان جديد شهري إستنبول
  لطفا نموده قيمّت تمام شد با پول كميشن شما را ميخواهم بدانم

 • Reza (Saturday, January 12 19 04:26 am EST)

  ادرس نماینده گی در شهر مزار شریف در کجا موقعیت دارد

 • Hamid (Wednesday, December 19 18 12:29 pm EST)

  بلی مه یک آپارتمان که در منزل 23 الی 30 باشه 1+1 باشه کار دارم معلومات میخواهم تشکر

 • Jawidzia (Wednesday, December 05 18 11:02 am EST)

  چرا جواب نمي دهيد ؟

 • Jawidzia (Tuesday, December 04 18 01:40 pm EST)

  سلام و عرض أدب لطفاً راهنمايي فرماييد ١- آيا خريداري قصتي ممكن هست ؟
  در صورت آري نرخ قصت و نقد چند تفاوت دارد ؟
  ٢- آيا فرزندان بالاي ١٨ مستحق أقامت مي شوند ؟
  ٣- راه اقامه گرفتن والدين، خواهر و برادر كدام است ؟
  ٤- شماره تماس دفتر كابل را لطف كنيد، اگر أريبا باشد بهتر است

 • Hamid (Friday, November 02 18 10:17 am EDT)

  سلام من حامد سعادتی استم از کابل میخواهم یک خانهفته دو اطاقه در انقره بخرم تاریخ کمک کند از نرخ و عکسها راز برآیم روان کند

 • Fahima sakhi (Tuesday, October 23 18 02:57 pm EDT)

  سلام خسته ببخشيد كمي معلومان ميخواستم فهيمه استم از امريكا مه تصميم دارم در تركيه خانه به صورت قصد بخريم أيا شما در اين قسمت هم كار ميكنن و يا ميتوانن يك معلومات درباره نرخ خانه يا پيش پرداخت و صورت قصد را بگوين تصميم ما سر يك خوابه يا خانه دو خوابه است تشكر

 • خرید ملک در ترکیه (Sunday, September 30 18 10:16 am EDT)

  سلام و عرض خسته نباشید. درصورت خرید خانه توسط والدین فرزندان نیز مشمول دریافت اقامت می شوند ؟

 • abdul hamid razzaq (Saturday, September 22 18 01:08 am EDT)

  سلام
  من میخواهم به یک کشور سوم برای طی مراحل رفتن به کانادابه اساس ضمانت گروه ۵ نفری اقدام نماییم. به این منظور خواستم که اگر در ترکیه یک ملکی بخرم و در آن مسکن گزین شوم الی طی مراحل و اخذ ویزه کانادا که حداقل کمتر از دو سال نخواهد بود . سوال من این است که آیا با داشتن اقامت ترکیه من واجد شرایط برای رفتن با کانادا خواهم خواهم بود ویاخیر؟

 • Akbar jamili (Wednesday, August 15 18 01:07 am EDT)

  سلام و عرض وادب خدمت شما دوستا .من یک فامیل پنج نفره هستم با بیست وپنج هزار دالر میشه خانه ویلایی ویا اپارتمان دوخوابه یا سه خوابه خرید .بعدمیشه اول خانه خرید بعد فامیل را ببرم ترکیه از طریق اقامت . منظوریم از این حرف این است که پول زیادی بر ویزه نتم . اگر اینتوری نمیشه اول باید ویزه را بگیرم بعد اقدام به خرید خانه کنیم . شما میتوانید دعوت نامه روان کنید که پول زیاد بابت ویزه نتم . باعرض پوزش که زیاد نوشتم . باتشکر. اگر نمبر تلفن به کابل دارید بنویس

 • پ پ (Tuesday, July 17 18 07:04 am EDT)

  سلام و خسته نباشيد، من ميخواهم كه خانه اي بخرم و اقدام كنم براي اقامت. ميخواهم خانه به نام خودم باشد
  ايا تفاوتي دارد؟ ميتوانم به نام خودم باشد و شوهر و فرزندم را مقيم كنم؟

 • خرید ملک در ترکیه (Thursday, June 28 18 09:33 am EDT)

  درود. تشکر از مطلب مفیدتون. آیا ایرانیان با خرید ملک در ترکیه مشمول اقامت دائم ترکیه خواهند شد ؟

 • وحید (Thursday, May 24 18 04:59 am EDT)

  سلام! قیمت آپارنمان های 3, 4, و 5 اطاقه را بنویسید. در ضمن آیا خانه مستقل هم وجود دارد و قیمت اش چند است. در شهر باشد که امکانات برای باز کردن دوکان یا کافی شاپ هم باشد. ممنون شما

 • اخلاص (Friday, May 04 18 03:10 pm EDT)

  سلام قیمت یک آپارتمان سه اطاقه چند است

 • وژمه (Friday, May 04 18 11:33 am EDT)

  با عرض سلام تصمیم خرید خانه در. الانیا داریم

 • mohammad akhlas yousufi (Friday, May 04 18 11:18 am EDT)

  سلام قیمت یک خانه چهار اطاقه چند است در
  استانبول
  وای
  آندره
  تشکر

 • DR ASSAN (Saturday, March 24 18 10:36 pm EDT)

  میخواهید کلیه بخرید یا بخواهید خودتان را بفروشید
  کلیه؟ این توست
  به دنبال یک فرصت برای فروش کلیه خود را برای پول
  با توجه به تجزیه و تحلیل مالی و شما نمی دانید که چه باید بکنید
  انجام دهید، سپس با ما تماس بگیرید امروز و ما به شما خوبی ارائه می دهیم
  مقدار پول برای کلیه شما. نام من دکتر آسان است
  من یک Nephrologist در کلینیک ASSAN هستم کلینیک ما این است
  متخصص در جراحی کلیوی است و ما نیز درمان می کنیم
  خرید و پیوند کلیه با
  اهدا کننده مسئول
  ما در هند، نیجریه، ایالات متحده، مالزی، دبی، کویت، اوکراین،
  اگر شما علاقه مند به فروش یا خرید کلیه هستید، دریغ نکنید که از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید.
  ایمیل: doctorassan@gmail.com

  خالصانه
  DR ASSAN

 • ghulam haider (Sunday, February 18 18 03:53 am EST)

  به مشاور محترم
  لطفاً ادرس نماینده گی خویش را در کابل و شماره تیلفون آن به ما ارسال
  نمایید تا معلومات مقدماتی وسوالهای مربوط را از آنها جواب گرفته بعداً در مورد اقدام خواهیم نمود

 • Abdul (Wednesday, January 31 18 02:02 am EST)

  i am going to buy an apartment in there how i can go see that and process my two son over age problems because they stay living with me,

  thanks in advance

 • عبدال (Sunday, January 21 18 03:58 am EST)

  ایا امګانات ان است که عضو فامیل اضافه تر از ۱۸ سال باشد ویزه اخد و در انجا با فامیل یعنی پدر مادر زنده ګی نماید و سه اطاقه اقتصادی الی چند پیدا می شود ایا کدام تعمیر تحت کار است که الی شش ماه کار ان ختم ګردد

 • M.YASIN (Sunday, November 12 17 11:37 am EST)

  سلام وتمنیات نیک خدمت شما وهمکاران محترم تان ما با ویزه رسمی وارد ترکیه شدیم بعد خودوتمام اعضای فامیل ثبت سازمان ملل کردیم از این واقعه یک سال چهار ماه میگذرد ـ از اینکه از سامان خبری نیست و تابه حال مارا برای مصاحبه نخواسته ودر حال بی سرنوشتی باقی ماندیم ـ برادر محترم در صورتیکه ما از سازمان بگذریم و اقدام به خرید یک واحد آپارتمان نمایم در چونین شرایط امکان دارد ما اقامت ترکیه را بگیریم لطفآ معلومات تانرا با ما شریک سازید ممنون میشویم

 • Safatullah (Thursday, October 26 17 09:58 am EDT)

  میخواهم بدانم بعداز خرید ملک درترکیه برای والدین و خواهر و برادر چطور اقامت اخذ مشود لطفآ بند را دراین مورد مفصلآ رهنمایی نماید

 • نجیب (Wednesday, October 04 17 01:38 pm EDT)

  سلام میخواهم برای خود یک اپارتمان در یک از ساحات که بیشتر افغان ها هستند خریداری نمایم در مورد همکاری شما را میخواهم

 • aziz herawi (Friday, September 01 17 10:15 am EDT)

  سلام امید وارم خوب باشید من چجن سوال داشتم
  ۱:خانه ها و پروژه های شما در کدام قسمت از استانبول است
  ۲:در قسمت مشاوره و رهنمایی ما چی مقدار باید پرداخت کنیم
  ۳:در سایت شما عکس ها به صورت کلی است لطفا اگر امکان دارد عکس هایی از اپارتمان های که +2 را برایم همرایی با قیمت ارسال کنید
  عزیز هروی

 • Kazemi (Friday, August 11 17 11:39 am EDT)

  Ba arze salam. Mikhastam bedanam aya emkane kharide khana ya appartement az 25000$ -30 000$ va taqriban 2 khaba ya 3khaba emkanpazir ast ya na?
  Va badan inke cheqad zaman mebara karayash va aya mesha k ba on visaye qanoni gereft?
  Ba tashakor
  Kazemi

 • شعیب (Sunday, July 30 17 01:06 pm EDT)

  قمیت تابند است

 • امیرمحمد حسینی (Monday, July 17 17 01:45 pm EDT)

  با سلام و احترامات خواهشاً آدرس دقیق نمایندگی خودتان در کابل را بدهید . آیا بچه ها برای ادامه تحصیل باید مدارکشان مورد تایید وزارت خارجه افغانستان و وزارت معارف افغانستان قرار گیرد یا خیر؟ آیا بعد از خرید خانه می توان شغل مورد نظر خود را پیدا نمود و ادامه داد مثلا شخص خودم یک کفاش می باشم میتوانم شغل خودم را ادامه دهم و آیا برای رشته کاری من بازار کار است آیا میتوان با ۲۰الی۲۵هزار دلار یک خانه سه خوابه نزدیک استانبول یا آنکارا خرید بازار کار برای خانمها چگونه است من شنیدم که برای خرید خانه اولاً باید حساب بانکی داشته باشیم که با آن کار کرده باشید آیا نمیشود که به تازگی حساب بانکی ایجاد نمودآیا بعد از پنج سال تابعیت رسمی کشور ترکیه به من و خانواده ام تعلق میگیرد و ویزای ترک خواهم داشت در کابل چگونه میتوانم ویزای ترکیه را تهیه نمایم و یک خانواده شش نفره هستم هزینه ویزای من چه مقدار خواهد شد آیا میتوان موتر ویا هر وسیله دیگر را خریداری نمود و سند آن به نام خریدار ثبت میشود یا نه چگونه میتوان لیسنس گرفت آیا کودکان برای ادامه تحصیل باید از اول و از صنف اول شروع کنند یا خیر؟

 • حیات اله (Tuesday, February 21 17 06:55 am EST)

  آیا متوانم بپرسم که قیمت یک
  پارتمان 4 چند است و قیمت یک ویلا در 5 الی 10 کیلومتری استنابول
  تشکر

 • aubaker softyaar (Tuesday, January 31 17 01:35 pm EST)

  سلام من میخواهم بدانم که آیا تا قیمت 20 هزار دالر هم یک 2اتاقه میتوانم خریداری کنم در یکی از قسمت های استانبول یا انقره .تشکر

 • محمد انور (Sunday, January 22 17 12:32 pm EST)

  سلام
  محمد انور هستم ایا می توان پول خرید را با اقساط پرداخت
  تشکر

 • شکیب حفیظی (Sunday, January 08 17 11:23 pm EST)

  شروع قیمت های خانه از چند است و پول باید مکمل پرداخت شود ویا قست وار و هچنان در مورد زندگی در ترکیه مفصلآ معلومات دهید در مورد کارو بار مکاتب اطفال پوهنتون قیمتی و دیگر شرایط زندگی و همچنان در باره سهولت لطفآ معلومات مفصل نماید تا تصمیم درست تر گرفته شود تا در ایند دچار مشکل و پشیمانی مانشود و لطف نموده اگر ادرس دقیق و مکمل دفتر تان در کابل معلومات دهید تا از نزدیک همه معلومات را نیز از ایشان مطالبه نمایم بااحترام

 • پنچشیری (Monday, January 02 17 01:17 am EST)

  سلام اعلیگم وررحمته الله

  میخواهم بدانم بعداز خرید ملک درترکیه برای والدین و خواهر و برادر چطور اقامت اخذ مشود لطفآ بند را دراین مورد مفصلآ رهنمایی نماید

 • فدا محمد (Friday, October 21 16 02:50 pm EDT)

  احترامات تقدیم شما

  آیا به گفته مردم که بعد از پن سال میتوانید پاسپورت اخذ نمایید به شرط اینکه بیشتر از شش ماه خارج از ترکیه نبوده باشید درست است؟

  آیا با خرید خانه و داشتن اقامه نیاز به اجازه نامه کار هست یا خیر؟

  آیا افغانها میتوانند با خرید خانه کارمند یک شرکت تولیدی یا کمپنی صنعتی باشند کدام موانعی وجود ندارد ؟
  چی نوع کار های موجود خواهد بود که افغانها میتوان مصروفیت و امعار معاش به صرفیه مصارف زندگی خود را تامین کنند قبلا ازهمکاری تان تشکر

 • ayaaz (Sunday, October 09 16 12:41 pm EDT)

  سلام عياض هستم از كابل ميشه بگويد كه اقامت كه بعد از مدت يك سال تمديد ميگردد چه مقدار پول نياز دارد تشكر.

 • Sayed Qudratullah Kazemi (Thursday, September 15 16 03:22 am EDT)

  سلام سید قدرت الله کاظمی هستم از هلمند شهر لشکرگاه . خواستم در انکارا خانه ای که وسعم به آن کار کند را بخرم و تمام اعضای فامیلم به شمول مادرم را منتقل کنم . خواهان کمک تان می باشم . شماره تلگرام واتس
  اپ و وایبر من این است 0707270980 خوشحال خواهم شد که با شما صحبت داشته باشم .

 • Shafi (Thursday, August 18 16 10:13 am EDT)

  آدرس تان در كابل را ذكر كنيد، تشكر

 • mohammad haris (Friday, July 01 16 05:21 am EDT)

  سلام میخواهم معلومات بگیرم که آپارتمان های تان چند قیمت داشته و بصورت قست وار به فروش میرسانید؟؟؟

 • mohammad haris (Friday, July 01 16 05:15 am EDT)

  سلام من میخواهم بدانم آپارتمان هی تان چند قسمت داشته و بصورت فسا داد خریداری میشود

 • احمد (Monday, June 20 16 08:19 am EDT)

  سلام من میخواهم املاک بخرم و با فامیلم اقامت اختیار نمایم میشود مفصل در مورد مصارف ویزه واقامت صحبت نمائید . چهار طفل دارم و خانمم مصارف ما چقدر میشود.

 • Amad (Sunday, May 08 16 12:25 am EDT)

  سلام سوالی داشتم
  آپارتمان های سه اتاقه قیمت اش چند است ؟

 • روح الله (Monday, March 28 16 01:52 pm EDT)

  آیا سه فامیل میتواند یک اپارتمان را خریداری کرده و تمام اعصای هر سه فامیل اقامه و ویزه اخذ نمایم. گفته میشود که در گرفتن ویزه مقدار پول نقش داشته و شاید بعد از خرید خانه به تمام اعضای فامیل ویزه داده
  نسود. تشکر از معلومات شما

Print Print | Sitemap
© Afghan Turk Consultancy مشاوره افغان ترک

تمـــــاس با ما:ـ

دفتر ترکیه:ـ

Address:

Cumhuriyet Mh. D100 Karayolu Cd. (Beykent Metrobüs Station)
Istanbul Outlet Park
K: 2 (2nd Floor) No: 68/2

Beykent, Beylikdüzü, İstanbul

 

Phone: +90 551 027 54 04
Whatsapp/Telegram

E-mail: info@afghanturk.info

 

 

دفتر کابل:ـ

E-mail: ​info@afghanturk.info

 

دفتر مزارشریف:ـ

E-mail: info@afghanturk.info

 

 

صفحه مارا لایک و شیر نمایید